На головну / НОВИНИ / ІНТЕРНЕТ ТЕПЕР Є НА ПЛОЩІ СОБОРНІЙ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

ІНТЕРНЕТ ТЕПЕР Є НА ПЛОЩІ СОБОРНІЙ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

Про це подбала селищна рада. За повідомленням офіційного сайту Липоводолинської ОТГ, за домовленістю із одним із Інтернетпровайдерів,  «виконано роботи по встановленню інтернет зв’язку на площі Соборній в смт Липова Долина».

 Зокрема обладнано безкоштовну точку доступу Wi-Fi, яка має потужний сигнал покриття прилеглої території. Точка доступу Wi-Fi відкрита для підключень користувачів без авторизації. На точку подано фіксований Інтернет-канал, який розділяється серед усіх користувачів, що підключилися до цієї точки.

Отже, тепер на площі можна без проблем користуватися Інтернетом у смартфоні всім, хто тут перебуває. Особливо цікавим буде це повідомлення для старших школярів та молоді, які люблять проводити тут час у колі друзів. Будемо сподіватися, що скоро завершаться на площі  роботи з її реконструкції і красива зона відпочинку стане гарним місцем для дозвілля багатьох мешканців селища.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

СТВОРЕНО ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗЕМЛЯКУ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО)

На сайті “Електронні петиції” (Офіційне інтернет-представництво Президента України) 8 серпня було створено петицію про присвоєння …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page