На головну / НОВИНИ / ІФА-ТЕСТУВАННЯ ВЖЕ РОБЛЯТЬ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

ІФА-ТЕСТУВАННЯ ВЖЕ РОБЛЯТЬ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

З минулої п’ятниці, 16 жовтня, в лабораторії Липоводолинської лікарні почали робити ІФА тести. Тепер людям не треба їхати в Ромни, як було до цього.

Нагадаємо, що лабораторне обладнання для імуноферментного аналізу було закуплене за кошти  Липоводолинської селищної, Синівської сільської та районної рад, які  виділені ще на початку літа. Декілька місяців пішло на бюрократичні процедури проведення тендерів,  поставку і наладку пристрою. І ось нарешті перші тестування проведено. За Стандартами медичної допомоги при коронавірусній  хворобі такому тестуванню підлягають хворі, які поступають у стаціонари ургентно  (при хворобах, які вимагають негайного лікування)  або планово, а також необхідно систематично  тестувати  медичних працівників, фармацевтів, працівників Національної поліції, призовників та інші категорії населення.

Про це редакцію проінформував головний лікар Липоводолинської лікарні Олексій Бадіон. Він також повідомив, що ІФА-тестування  проводиться безплатно.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

У ХМЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ АЛЕЮ СЛАВИ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ

У день 32-ї річниці незалежності України хмелівчани вшанували пам’ять п’яти загиблих захисників- земляків, які віддали …

Залишити відповідь