На головну / Uncategorized / БІЛЬШІСТЬ МАГАЗИНІВ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ДОТРИМУЮТЬСЯ

БІЛЬШІСТЬ МАГАЗИНІВ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ДОТРИМУЮТЬСЯ

Сьогодні мобільна група по забезпеченню дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, створена відповідним розпорядженням селищного голови Володимира Штанька, провела рейд-перевірку закладів торгівлі щодо дотримання ними карантинних вимог.

– Ми перевіряємо, чи правильно організовують торговельні заклади свою роботу з врахуванням обмежень, що діють в “червоній” зоні, – повідомила помічник лікаря-епідеміолога Липоводолинського відділення Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Юлія Клець. – Зокрема, чи дозволяється працювати об’єктам в залежності від того, які товари вони реалізують, а також чи дотримуються вони протиепідемічних заходів безпосередньо в магазинах (наявність антисептиків, масковий режим, кількість відвідувачів тощо).

В ході перевірки члени мобільної групи (в складі якої – представники селищної ради, місцевих відділень Держпродспоживслужби і поліції) обійшли заклади торгівлі, що знаходяться в районі ринків. Більшість магазинів дотримуються протиепідемічних заходів. Частина закладів, що мають право на торгівлю, виявилися закритими. Працівників одного з магазинів попереджено щодо неправильної організації видачі онлайн-замовлень.

 

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ДВА БРАТИ – ДВА ПРИКЛАДИ МУЖНОСТІ ТА ГЕРОЇЗМУ З ПЕРШИХ ГОДИН ВІЙНИ

Сергій МІНЯЙЛО Доля розкидала братів Євгена Патьоху і Романа Строканя служити у різні куточки України. …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page