На головну / Uncategorized / В РАЙОНІ – 36 КЛАСІВ, ДЕ НЕМАЄ ЖОДНОГО УЧНЯ

В РАЙОНІ – 36 КЛАСІВ, ДЕ НЕМАЄ ЖОДНОГО УЧНЯ

В Україні існує загальна тенденція до зниження  народжуваності. У зв’язку з цим, хочеться нам того чи ні, зменшується кількість учнів і в школах району. Чимось із області фантастики здаються розповіді старшого покоління, що, до прикладу, в Капустинцях в 60-х роках минулого століття на паралелях було по два класи, причому в кожному з них –  по 20-30 учнів…

Редакція вирішила з’ясувати, скільки у 2020-2021 навчальному році залишилося по школах класів та учнів у них. Дані трьох відділів освіти звели в спільну таблицю.

Як бачимо, у школах залишається 107 повних класів. 15 класів (де менше п’яти учнів) вважаються неповними, в них навчання школярі здійснюють за індивідуальною програмою. Нульових класів в освітніх закладах району – 36.

За парти цьогоріч не сіли першокласники у Семенівській, Панасівській, Капустинській школах, Яснопільщанському, Колядинецькому НВК. Треті класи відсутні відразу в семи закладах – у селах Московське, Семенівка, Суха Грунь, Панасівка, Яснопільщина, Подільки, Капустинці. Лише по чотири повних класи мають сьогодні Семенівська, Подільківська і Капустинська ЗОШ, по п’ять – Байрацький і Московський НВК, а це ж заклади І-ІІІ ступенів. І навіть у Беївському та Колядинецькому навчально-виховних комплексах у 2021 році не буде випускників.

Пропонуємо читачам самостійно проаналізувати ситуацію з кількістю учнів в районі, ознайомившись із таблицею.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page