На головну / НОВИНИ / У СИНІВЦІ – ЧОТИРИ ПРЕТЕНДЕНТИ НА СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ І 73 КАНДИДАТИ НА 22 ДЕПУТАТСЬКІ МАНДАТИ

У СИНІВЦІ – ЧОТИРИ ПРЕТЕНДЕНТИ НА СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ І 73 КАНДИДАТИ НА 22 ДЕПУТАТСЬКІ МАНДАТИ

Завершивши пізно увечері 24 вересня прийом документів, Синівська сільська територіальна виборча комісія підсумувала списки претендентів і ось що розповіла редакції.

– Маємо чотирьох претендентів на Синівського сільського голову, – говорить голова комісії Тамара Верхольотова. – Самовисуненням подали документи приватний підприємець із Полтави, уродженець с. Капустинці Петро Ващенко і нинішній Синівський сільський голова Андрій Воробйов. Партія «Слуга народу» висунула кандидатуру тимчасово непрацюючого Олега Тихоненка, партія «Пропозиція» – голову фермерського господарства «Поділля-Інвест» Івана Марченка.

Щодо кандидатів у депутати Синівської сільської ради, то, за словами голови комісії, розклад такий. Хоч у Синівській ОТГ менше 10 тисяч виборців і  вибори проходять за мажоритарною системою, а кандидати в депутати можуть бути самовисуванцями, все ж активність партій була більшою. Із 73 кандидатів, які подали документи, лише 12 – самовисуванці. На решту кандидатів подали документи партії. Так, від «Слуги народу» поданий 21 кандидат, від «Батьківщини» – 17, від «Пропозиції» – 16, від Радикальної партії Ляшка – 6, від партії «За майбутнє» – 1.

З інформації комісії можна зробити висновок і про активність сіл, що входять до складу Синівської ОТГ, та зацікавленість мати своїх представників у сільській раді. В першому Синівському окрузі подали документи 9 кандидатів, у другому – 10, по одному самовисуванцю  (в кожному окрузі є три мандати).  У Капустинцях на 3 мандати 7 претендентів і жодного самовисуванця, в Підставках на 2 мандати 8 претендентів (один самовисуванець), у Подільках – на 3 мандати 11 кандидатів (3 самовисуванці), у Саях – на 4 мандати 11 кандидатів (1 самовисуванець). А рекорд – у Колядинці, де подали документи 17 кандидатів, з яких 5 самовисуванці, а мандатів для цього села 4. Отже, партійні представники домінують і в Синівці. Лише кожен шостий кандидат наважився самостійно йти на вибори, не заручившись підтримкою партії.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ПРО ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ДІЗНАЛИСЯ СИНІВЧАНИ

Відкриття ринку землі в Україні не втрачає своєї актуальності. Тому для підвищення правової обізнаності жителів …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page