На головну / НОВИНИ / КОРОНАВІРУС ПІДТВЕРДЖЕНО В ЖИТЕЛЬКИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

КОРОНАВІРУС ПІДТВЕРДЖЕНО В ЖИТЕЛЬКИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Крім цього, в  одинадцяти мешканців району підозрюють цю хворобу. В них узяли мазки для ПЛР-тестування і чекають результатів. У  двох із цих людей – пневмонія, а дев’ятеро звернулися до сімейних лікарів  з ознаками гострого респіраторного вірусного захворювання середнього ступеню тяжкості.  Всі ці люди знаходяться під контролем сімейних лікарів і лікуються вдома. Тестування здійснює мобільна бригада медиків із виїздом до місця проживання осіб з підозрою на інфікування коронавірусом.Щодо нового випадку коронавірусу, то тест підтвердив захворювання на COVID-19 у жительки одного із сіл району 1964 року народження. В неї пневмонія середнього ступеню тяжкості, вона лікується вдома згідно із протоколом лікування в таблетованій формі під контролем сімейного лікаря.  Джерело зараження коронавірусом у цієї жінки не встановлене. Вона стверджує, що ніде не була й ні з ким не спілкувалася. В однієї контактної особи ніяких ознак захворювання немає, стан її здоров’я задовільний. Тестування контактній особі не проводилося, оскільки за новими протоколами людям, які не мають клінічних ознак захворювання, тести не роблять.Коментуючи ситуацію із захворюванням на COVID-19 у районі, головний лікар Липоводолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник наголосила:  «У зв’язку із погіршенням ситуації із захворюванням  на коронавірус, жителям району треба відповідальніше ставитися до свого здоров’я. Дотримуйтеся маскового режиму, мийте руки, обробляйте їх деззасобами, не збирайтеся великими групами без засобів індивідуального  захисту. У разі появи ознак гострого респіраторного захворювання (кашель, першіння в горлі, нежить, втрата нюху, підвищення температури) – негайно звертайтеся до сімейного лікаря».

Нагадаємо, раніше в районі був підтверджений один випадок коронавірусу, пацієнтка хворіла на пневмонію, лікувалася вдома і одужала.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь