На головну / Uncategorized / ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ МЕДЗАКЛАДИ ОТРИМАЮТЬ ВАКЦИНУ ВІД КОРОНАВІРУСУ ПІД ЧАС ДРУГОЇ ХВИЛІ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ МЕДЗАКЛАДИ ОТРИМАЮТЬ ВАКЦИНУ ВІД КОРОНАВІРУСУ ПІД ЧАС ДРУГОЇ ХВИЛІ

Кампанія з вакцинації від COVID-19 на Сумщині розпочалася з 25 лютого. За повідомленням Сумської облдержадміністрації, перша партія вакцини проти коронавірусу, що надійшла в область, складає 14,7 тисяч доз.

На першому етапі щеплюються медики, які знаходяться в зоні найбільшого ризику щодо зараження коронавірусною інфекцією. Це мобільні бригади, працівники екстреної медичної допомоги та стаціонарів, які надають допомогу хворим на COVID-19. Загалом на першому етапі планується вакцинувати близько 2700 жителів області.

Як поінформувала головна лікарка Липоводолинського центру первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник, до медзакладів колишнього Липоводолинського району вакцина надійде під час другої хвилі вакцинації. «У першій хвилі вакцинуються медичні працівники, що працюють з хворими на коронавірусну інфекцію в стаціонарах, – повідомила Віталіна Олійник. – У нас таких спеціалістів немає. Очікується, що друга хвиля вакцинації розпочнеться наприкінці березня – на початку квітня. Як тільки до нас надійде другий транш вакцини – розпочнемо щеплення запланованим категоріям пацієнтів».  

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

У ХМЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ АЛЕЮ СЛАВИ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ

У день 32-ї річниці незалежності України хмелівчани вшанували пам’ять п’яти загиблих захисників- земляків, які віддали …

Залишити відповідь