На головну / НОВИНИ / ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ

ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ

Їх проводять працівники відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в закладах торгівлі, громадського харчування райцентру і сіл району, на місцевій автостанції, в аптеках.

Редакція поцікавилася результатами цих перевірок та чи дотримуються всіх заходів ті, кого перевіряють. Начальник  районного управління Оксана Любченко  повідомила, що контроль здійснюється постійно, щодня перевіряються 2-3 заклади.

  • Карантин триває вже давно, наші працівники перевіряли кожен заклад і не один раз, проте окремі недоліки продовжують мати місце, – говорить Оксана Любченко. –  Тому складання протоколів про порушення – не рідкісне явище. З початку карантинного періоду було складено 52 протоколи і направлено до нашої вищестоящої організації, адже тільки вона може приймати рішення про дисциплінарну відповідальність порушників. Усі направлені нами протоколи закінчувалися штрафами для підприємців – власників закладів, де були виявлені недоліки. Максимальний розмір штрафу за такими порушеннями відповідно до статті 42 Кодексу про адмінпорушення становлять 204 гривні.

За словами начальника управління, порушення  карантинних вимог стосуються в основному  того, що працівники закладів не володіють правилами приготування дезінфікуючих розчинів. Тому фахівці санітарної служби ще і ще раз пояснюють ці питання, консультують і власників закладів, і працівників.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

СТВОРЕНО ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗЕМЛЯКУ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО)

На сайті “Електронні петиції” (Офіційне інтернет-представництво Президента України) 8 серпня було створено петицію про присвоєння …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page