На головну / Uncategorized / ШКІЛЬНІ ВИДАННЯ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО ЗМАГАННЯ!

ШКІЛЬНІ ВИДАННЯ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО ЗМАГАННЯ!

Другий  конкурс шкільних видань Сумщини оголосила головний організатор медіазмагань громадська організація «МедіаКомпас», що реалізує цей проєкт за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Як повідомляє Сумський прес-клуб, як і попереднього року, коли конкурс проводився вперше, здійснюється він у партнерстві з громадською організацією «Сумський прес-клуб», кафедрою журналістики та філології Сумського державного університету, за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Для мінімізації карантинних ризиків конкурс шкільних видань буде проведено в онлайн-форматі: від надсилання робіт, консультування, проведення майстер-класів до відзначення  переможців. У разі зміни карантинного режиму, зазначено в Положенні, та можливості проведення підсумкового заходу офлайн, про це буде додатково повідомлено учасникам.

Пандемія додала ще одну номінацію конкурсу. Це так звана  «пріоритетна тема» для тематичного чи креативного випуску шкільних видань: «Карантин – Дистанційне навчання».

Конкурс розпочинається. На нього потрібно пропонувати випуски газет, аудіо та відео передач, стрічок новин або матеріалів на сайтах, що створені зусиллями учнів і опубліковані або пролунали в ефірі з 1 вересня 2020 до 1 квітня 2021 року. 

Оргкомітет наголошує: сторінки в соціальних мережах не розглядаються як видання, а відтак не прийматимуться до розгляду.

Учасниками конкурсу можуть стати всі заклади загальної середньої освіти Сумської області.

Минулого року 22 претенденти подалися на змагання, до розгляду було прийняте 21 видання. Цього року оргкомітет, співголовою якого є також директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, сподівається на більшу кількість учасників.

Детально про умови конкурсу – в Положенні про нього:

положення_про_конкурс_шкільних_видань.doc

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

«УКРАЇНА ВИШИВАНА»

18 травня для підоблікових суб’єктів пробації персоналом Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page