На головну / Uncategorized / В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ЗНАЙШЛИ ТИМЧАСОВИЙ ПРИХИСТОК МЕШКАНЦІ ОХТИРКИ Й СУМ

В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ЗНАЙШЛИ ТИМЧАСОВИЙ ПРИХИСТОК МЕШКАНЦІ ОХТИРКИ Й СУМ

Родини Наталії з Сум та  Людмили з Охтирки (на фото) знайшли тимчасове житло у Липовій Долині. З жінками вдалося поспілкуватися у відділі соціального захисту селищної ради, де  вони отримували гуманітарну допомогу.

Зараз сім`ї Людмили й Наталії, а також ще одна родина (всього 10 чоловік, з них 3 дітей) тимчасово мешкають  у будинку, який останнім часом пустував. Таку можливість надав знайомий, один із місцевих жителів, який відгукнувся на їх біду.

– Наш будинок в Охтирці знаходився неподалік військової частини, – розповідає Людмила. – Наразі він зруйнований. З перших днів війни і аж до 9 березня ми майже постійно сиділи в підвалі. Без газу, світла, води. Це жахливо, особливо для дітей. Тільки з`явилася можливість – приїхали в Липову Долину, в безпечне місце. Ми дуже вдячні Сергію, який надав нам будинок для проживання, а також небайдужим людям, які допомагають речами і продуктами.

За словами Людмили й Наталії, родини яких тікали від ворожих обстрілів практично без речей, їм безперечно стануть в нагоді пледи, рушники, предмети побутової хімії, продукти, які вони отримали у відділі соцзахисту.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ХВОРІ З ХРОНІЧНОЮ НИРКОВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ОТРИМАЮТЬ У ПОТОЧНОМУ РОЦІ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ З БЮДЖЕТУ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Депутати Синівської сільської ради на сесії 19 грудня затвердили Програму по наданню допомоги хворим з …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page