На головну / Uncategorized / ДИТСАДОК “КАЛИНКА” В РУСАНІВЦІ ЗАКРИЮТЬ?

ДИТСАДОК “КАЛИНКА” В РУСАНІВЦІ ЗАКРИЮТЬ?

Принаймні нині про це йде мова. Вже розпочато процедуру громадського обговорення проєкту рішення Липоводолинської селищної ради щодо припинення діяльності юридичної особи Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» шляхом ліквідації. 

Як повідомляється на сайті селищної ради, це питання постало, “зважаючи на демографічну ситуацію на території Липоводолинської селищної територіальної громади та у зв’язку з малою кількістю дітей, що відвідують Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка»”.

Громадські слухання тривають із 6 липня по 6 серпня.  А ось обговорення у форматі зустрічі з педагогічними працівниками, батьками та жителями Русанівського  старостинського округу відбудеться  27 липня о 14 годині в приміщенні  Русанівського сільського Будинку культури.

З проєктом рішення можна ознайомитися за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1624118143/

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

«УКРАЇНА ВИШИВАНА»

18 травня для підоблікових суб’єктів пробації персоналом Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page