На головну / Uncategorized / ДО РОМЕНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ НАДІЙШЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДЛЯ РОДИН ЗАГИБЛИХ І БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ БІЙЦІВ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

ДО РОМЕНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ НАДІЙШЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДЛЯ РОДИН ЗАГИБЛИХ І БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ БІЙЦІВ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Як повідомив голова Роменської районної військової адміністрації Денис Ващенко у своєму черговому відеозверненні, з сьогоднішнього дня гуманітарний штаб РВА розпочав видачу продуктових наборів для родин загиблих і безвісти зниклих військовослужбовців, а також внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Роменського району.
Продуктові набори видаються за адресою: м. Ромни, 1-й провулок Гетьмана Мазепи, 1, 1-й поверх (приміщення Роменського центру первинної медико-санітарної допомоги). Для родин загиблих бійців продуктові набори будуть доставлятися адресно.
Ця гуманітарна допомога надійшла з Сумського гуманітарного штабу, за співпраці з World Central Kitchen. В складі продуктового набору – борошно, консерви, макарони, чай, кава та інше.
Допомогу можна отримати з 9 до 14 год за пред’явлення паспорта та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Продуктовий набір видається один раз на одну особу.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ХВОРІ З ХРОНІЧНОЮ НИРКОВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ОТРИМАЮТЬ У ПОТОЧНОМУ РОЦІ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ З БЮДЖЕТУ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Депутати Синівської сільської ради на сесії 19 грудня затвердили Програму по наданню допомоги хворим з …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page