На головну / Головні новини / ЗЕМЛЯЧКА ВІДЗНАЧЕНА ВИСОКОЮ ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ

ЗЕМЛЯЧКА ВІДЗНАЧЕНА ВИСОКОЮ ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ

Зранку до редакції завітала мешканка Липової Долини Людмила Лаврик. Вона розповіла, що вчора наша землячка Олена Клімчук (донька її добрих знайомих Валентини і Олександра Пономаренків) із рук Президента України отримала високу державну нагороду.  Людмила Лаврик написала від себе кілька рядків і просила зробити їх доступними для широкого загалу липоводолинців.

«Невимовну  гордість викликає подія, яка сталась 12 грудня 2022 року в Маріїнському палаці м. Київ. Наш Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами службовців сухопутних військ ЗСУ за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Серед нагороджених військовослужбовців є і наша з вами землячка, жителька смт Липова Долина Олена КЛІМЧУК.

Як  бачимо, сьогодні міць ЗСУ і захист нашої Держави не оминули і тендітних жіночих плеч.

Дякуємо Оленці за хоробрість і мужність. Хай Бог оберігає, а доля і надалі буде прихильною до неї і до всіх захисниць та захисників, які боронять нашу Державу і стоять на сторожі нашого з вами спокою.

 Слава Україні…»

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь