На головну / Головні новини / МЕШКАНЦІ СУХОЇ ГРУНІ «ВИПЛАКАЛИ» ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ЗМІШАНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

МЕШКАНЦІ СУХОЇ ГРУНІ «ВИПЛАКАЛИ» ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ЗМІШАНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Сьогодні  на порядку денному  сесії Липоводолинської селищної ради чільне  місце займали освітянські  питання. Коротко – про одне з них.

Нагадаємо, що на одній із попередніх сесій депутати прийняли рішення про організацію навчального процесу в усіх закладах освіти громади в дистанційному режимі.

Сьогодні ж батьки, вчителі та мешканці Сухої Груні звернулися до обранців із «вимогою»  розглянути питання щодо змішаної форми навчання в Калінінській школі. Зараз там навчається 40 учнів.

Багато небайдужих прийшли спочатку на спільне засідання постійних комісій, а далі  – на сесію. Окрім того, принесли звернення, підписане 60-ма особами.

Як ми повідомляли раніше, цей заклад освіти має найпростіше укриття. Зі слів  начальниці відділу освіти, молоді та спорту Юлії  Шапран, певні недоліки, які були виявлені в ньому, усунуто.  Комісія повторно обстежила заклад освіти 21 вересня і зробила висновок, що приміщення рекомендоване до використання як найпростіше  укриття та включене до фонду захисних споруд.

Та не все було так просто, як здавалося. Рішення про те, як навчатимуться діти в Сухій Груні – дистанційно чи за змішаною формою – мали прийняти депутати. Але на засіданні комісії більшість депутатів не підтримала зміни форми навчання, а питання винесли на розгляд сесії.

Вже на сесії слово отримали й батьки, бабусі й дідусі школярів. Вони, часом  дуже емоційно, зі слізьми  на очах просили «дозволити дітям навчатися за змішаною формою». Вже «нервів не вистачає», – казали й ділилися сумним досвідом уроків онлайн. Багато говорили, звинувачували, переконували й досягли свого. 14 депутатів проголосували за змішану форму навчання. Цієї кількості голосів вистачило для прийняття рішення на користь батьків.

За змішаною формою діти мають розпочати навчання вже з понеділка, 26 вересня.

Ще одна новина щодо Калінінської школи: її назва зміниться на Сухогруньську гімназію.

Про нас

Перевірте також

«ДІТИ ВІЙНИ»: ЧИ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ ЛИПОВОДОЛИНЦІ

Статус “дитина війни” донедавна асоціювався виключно з Другою світовою війною. Багато хто пам’ятає, як у …

Залишити відповідь