На головну / Головні новини / ПРОДОВОЛЬЧИЙ І ГУМАНІТАРНИЙ РЕЗЕРВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ БУДУТЬ РОЗПОДІЛЕНІ МІЖ ПРЕДСТАВНИКАМИ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

ПРОДОВОЛЬЧИЙ І ГУМАНІТАРНИЙ РЕЗЕРВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ БУДУТЬ РОЗПОДІЛЕНІ МІЖ ПРЕДСТАВНИКАМИ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

Таке рішення прийняли члени виконкому селищної ради на своєму засіданні 22 березня.

За інформацією начальника відділу соціального захисту населення Володимира Ткаченка, на осінньо-зимовий період 2022-2023 років в громаді були створені резервні накопичення продуктів тривалого зберігання на випадок тривалого блекауту чи інших непередбачуваних обставин. Наразі є потреба в розподіленні цих продуктових запасів між вразливими категоріями населення.

Всього з залишків продуктового й гуманітарного резервів буде сформовано 4900 наборів, до складу яких увійдуть: 1 л олії, 0,5 кг макаронних виробів, 2 кг гороху й 1 кг квасолі або однієї з круп (пшоняної, вівсяної чи кукурудзяної).

На засіданні виконкому визначено, які з категорій населення зможуть отримати гуманітарну допомогу. Це внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, особи, яким виповнилося 60 років і старші, військовослужбовці або один із членів їх родини.

 

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

ВОЛОНТЕРКА З ПОБИВАНКИ ОСВОЇЛА ПОШИТТЯ МАСКУВАЛЬНИХ ПЛАЩ-НАКИДОК

На сторінках «Нашого краю» ми вже розповідали про Катерину Миколаївну Онопрійчу, яка з перших днів …

Залишити відповідь