На головну / Uncategorized / РЕДАКЦІЯ «НАШОГО КРАЮ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «ПИШАЮСЯ, ЩО Я – УКРАЇНЕЦЬ»

РЕДАКЦІЯ «НАШОГО КРАЮ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «ПИШАЮСЯ, ЩО Я – УКРАЇНЕЦЬ»

Кожен учасник чи учасниця конкурсу повинні подати фото відповідної тематики й невеличку розповідь про те, коли саме, в який момент свого життя вони відчули гордість від того, що він/вона – українці.

До 12 серпня  надсилайте свої світлини (на фото, крім іншого, обов’язково має бути учасник чи член його сім’ї) в месенджер «Наш край – Липоводолинська газета» чи на електронну пошту ldolinanashkray@gmail.com з поміткою «На конкурс». Не забудьте вказати прізвище, ім’я, по батькові, звідки ви та контактний телефон.

Фотографії учасників конкурсу будуть розміщуватися на сторінці «Наш край – Липоводолинська газета» у Facebook, де «вподобайками» читачі сторінки визначать переможця. Наголошуємо, «вподобайки» зараховуватимуться тільки під фото на офіційній сторінці газети «Наш край».

Найкращі матеріали, відібрані редакцією, будуть опубліковані в газеті «Наш край» напередодні Дня незалежності України. А ось переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають заохочувальні призи від редакції.

Ми чекаємо на ваші світлини й цікаві розповіді! Наявність розповіді обов’язкова.

Будьте активними та вигравайте призи!

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ОТРИМАВ ІНВАЛІДНІСТЬ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Війна приносить страждання й біль. Не тільки емоційний, але й фізичний. З початку проведення антитерористичної …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page