На головну / Uncategorized / СИНІВЧАНИ ЗУСТРІЛИСЯ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

СИНІВЧАНИ ЗУСТРІЛИСЯ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

9 грудня в Синівській громаді побували народний депутат України Максим Гузенко і голова Роменської райдержадміністрації Денис Ващенко. Мета візиту – перевірити хід виконання робіт по утепленню дитячого садочка на який із державної субвенції на соціально-економічний розвиток було виділено близько двох мільйонів гривень.

Посадовці також провели зустріч із мешканцями Синівської територіальної громади. В ході зібрання люди озвучували проблеми, які найбільше їх турбують. Це перш за все незадовільне автобусне сполучення з обласним, районним центром, населеними пунктами громади та жахливий стан доріг. Також мешканці Синівки переймаються майбутньою долею місцевого професійного аграрного ліцею.

Детальніше про напрацювання місцевої та районної влади щодо вирішення проблемних питань Синівської громади розкажемо в найближчому номері «Нашого краю».

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page