На головну / ЖИТТЯ / А ВИ ПЕРЕДПЛАТИЛИ ГАЗЕТУ «НАШ КРАЙ»? ЩОБ ОТРИМУВАТИ ЧАСОПИС У ДРУГОМУ ПІВРІЧЧІ, ВСТИГНІТЬ НА ПОШТУ ЧИ В РЕДАКЦІЮ ДО 25 ЧЕРВНЯ!

А ВИ ПЕРЕДПЛАТИЛИ ГАЗЕТУ «НАШ КРАЙ»? ЩОБ ОТРИМУВАТИ ЧАСОПИС У ДРУГОМУ ПІВРІЧЧІ, ВСТИГНІТЬ НА ПОШТУ ЧИ В РЕДАКЦІЮ ДО 25 ЧЕРВНЯ!

Виписати газету ви можете не тільки для себе, а й для своїх рідних, що живуть окремо від вас, – батьків, дідуся й бабусі. Поцікавтеся, чи є в них гроші на передплату. У разі чого – допоможіть, бо самі вони не попросять.

У житті редакції часто трапляються випадки, коли наші читачі похилого віку приходять щомісяця й продовжують передплату на місяць, квартал. Люди старшого покоління звикли жити з газетою в руках, а не з телефоном чи іншим ґаджетом.

Запрошуємо працівників, колективи підприємств, організацій передплатити районку й бути в курсі життя всього нашого краю. Подарувати підписку на газету ви можете своїм колишнім працівникам, які зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Вартість передплати на 6 місяців – 137 грн 57 коп. (з урахуванням поштових послуг).

Передплатити “Наш край” можна не тільки в поштових відділеннях, а у листонош та в редакції.

Залишайтеся й надалі читачами районної газети «Наш край»!

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page