На головну / НОВИНИ / ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «З ГОЛОСУ» ПРОСИТИМУТЬ ВИДІЛИТИ 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ЛАБОРАТОРНИЙ ПРИЛАД ДЛЯ ІФА-ТЕСТУВАННЯ

ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «З ГОЛОСУ» ПРОСИТИМУТЬ ВИДІЛИТИ 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ЛАБОРАТОРНИЙ ПРИЛАД ДЛЯ ІФА-ТЕСТУВАННЯ

У зв’язку з тим, що Міністерство охорони здоров’я оновило Стандарти медичної допомоги при коронавірусній хворобі, ІФА-тестуванню підлягають хворі, що  поступають на планову госпіталізацію чи оперативні втручання, а також систематично  медичні працівники, фармацевти, працівники Національної поліції, призовники  та інші категорії населення. А це означає, що лабораторії місцевих лікарень повинні мати обладнання для проведення таких досліджень.

Терміново необхідно придбати лабораторне обладнання для проведення ІФА-тестування і в Липоводолинську центральну районну лікарню. Для цього необхідні кошти в сумі 250 тисяч гривень.  ЦРЛ звернулася до Липоводолинської та Синівської ОТГ про виділення коштів. Залучатимуться й інші джерела фінансування. А оскільки сесія Липоводолинської селищної ради відбудеться вже завтра, а бюджетна комісія провела своє засідання вчора і фінансування  для такого обладнання в ЦРЛ не передбачила, то планується внести пропозицію прямо на сесії, як кажуть, «з голосу». Проситимуть 150 тисяч гривень.

Як відреагують на це депутати, покаже завтрашня сесія.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ПЕДАГОГИ ОТРИМАЛИ НОВІ ХРОМБУКИ

У жовтні заклади освіти Липоводолинської і Синівської громад отримали нові хромбуки. Сучасні гаджети надійшли в …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page