На головну / НОВИНИ / ЯКІ МЕДИЧНІ ПІЛЬГИ ГАРАНТУЄ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ДЕРЖАВА?

ЯКІ МЕДИЧНІ ПІЛЬГИ ГАРАНТУЄ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ДЕРЖАВА?

Американський міні-серіал «Чорнобиль», що вийшов на екрани у травні, здобув серед глядачів шалену популярність, нагадав про жахливі події квітня 1986 року та привернув увагу до тих мільйонів українців, на чиїх долях аварія залишила страшний слід. Які ж пільги стосовно медичного забезпечення зберегла держава на сьогоднішній день для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації, на 2019 рік визначено перелік медичних закладів щодо пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та укладено відповідні угоди з аптечними та лікувально-профілактичними закладами, які будуть здійснювати безоплатне пільгове забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатне зубопротезування даної категорії громадян по Липоводолинському району.

Так, відпуск ліків за безоплатними рецептами здійснюватиме комунальне підприємство «Суми-Фарм», що знаходиться за адресою смт Липова Долина, вул. Лікарняна, 3. Послугу безоплатного пільгового протезування чорнобильців здійснює центральна районна  лікарня.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко
Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

«УКРАЇНА ВИШИВАНА»

18 травня для підоблікових суб’єктів пробації персоналом Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page