На головну / Uncategorized / ЯКИМ БУДЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ДЛЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ?

ЯКИМ БУДЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ДЛЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ?

У зв’язку з карантином, в умовах якого ми всі живемо ось уже кілька місяців,  це запитання цікавить усіх учасників освітнього процесу: і учнів та студентів, і їхніх батьків. Можна без перебільшення сказати, що і навчальний рік, і нинішня весна увійдуть в історію і запам’ятаються.

Особливо нелегкий цей час для одинадцятикласників. Попереду на них чекає зовнішнє незалежне оцінювання, дата проведення якого ще невідома, вступ до вищих закладів освіти.

А що буде з останніми дзвониками, випускними? Це запитання теж серед обговорюваних. Школярів цікавить, коли розпочнуться канікули, та чи буде ще продовжено навчання.

Щоб отримати відповіді на всі ці та інші запитання ми звернулися до начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Юлії ШАПРАН.

Інтерв’ю всі охочі зможуть прочитати у газеті “Наш край” наступної п’ятниці, 8 травня. 

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page