На головну / ЖИТТЯ / ЛУЧАНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

ЛУЧАНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Вже традиційно школярі з Лучки беруть участь у  Всеукраїнському конкурсі – фестивалі студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж  «Змагаймося за нове життя». Цього року він проводився вп’яте, був присвячений Лесі Українці та набув статусу міжнародного, тому що роботи надходили з Молдови, Італії, Норвегії, Грузії, Росії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Разом зі своїм учителем української мови та літератури В.В.Пономаренко діти декламували твори Лесі Українки, зробили грамзапис та надіслали  свої роботи.

Нещодавно в навчальний заклад надійшли нагороди та заохочувальні призи. Диплом І ступеня отримала учениця 9 класу Анна Пономар, дипломи ІІ ступеня – Інна Ченчик (9 клас) та Богдана Левченко (7 клас), диплом ІІІ ступеня – Софія Бут (7 клас). Шестикласниця Валерія Гайдаренко і девятикласниця Оксана Лукаш одержали подяки за участь у конкурсі. Всі учасники тепер мають  футболки з логотипом фестивалю, настільні календарі та брошурки з інформаційно-історичною довідкою конкурсу.

Про нас Наш край

Перевірте також

У ХМЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ АЛЕЮ СЛАВИ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ

У день 32-ї річниці незалежності України хмелівчани вшанували пам’ять п’яти загиблих захисників- земляків, які віддали …

Залишити відповідь