На головну / ЖИТТЯ / ЛУЧАНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

ЛУЧАНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Вже традиційно школярі з Лучки беруть участь у  Всеукраїнському конкурсі – фестивалі студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж  «Змагаймося за нове життя». Цього року він проводився вп’яте, був присвячений Лесі Українці та набув статусу міжнародного, тому що роботи надходили з Молдови, Італії, Норвегії, Грузії, Росії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Разом зі своїм учителем української мови та літератури В.В.Пономаренко діти декламували твори Лесі Українки, зробили грамзапис та надіслали  свої роботи.

Нещодавно в навчальний заклад надійшли нагороди та заохочувальні призи. Диплом І ступеня отримала учениця 9 класу Анна Пономар, дипломи ІІ ступеня – Інна Ченчик (9 клас) та Богдана Левченко (7 клас), диплом ІІІ ступеня – Софія Бут (7 клас). Шестикласниця Валерія Гайдаренко і девятикласниця Оксана Лукаш одержали подяки за участь у конкурсі. Всі учасники тепер мають  футболки з логотипом фестивалю, настільні календарі та брошурки з інформаційно-історичною довідкою конкурсу.

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page