На головну / Uncategorized / БЕТОННЕ ПОКРИТТЯ НА ОПОРАХ БЕРЕСТІВСЬКОГО МІСТКА ВІДНОВЛЕНО

БЕТОННЕ ПОКРИТТЯ НА ОПОРАХ БЕРЕСТІВСЬКОГО МІСТКА ВІДНОВЛЕНО

В середині жовтня в мережі «Фейсбук» користувачі поширили фото містка у Берестівці. Як видно зі світлини, на двох опорах його основи обсипався бетон і оголилась арматура. У коментарях люди писали різне, зокрема, що міст у аварійному стані й по ньому небезпечно рухатися, особливо великогабаритному транспорту.

Оскільки міст знаходиться на утриманні Служби автомобільних доріг у Сумській області, ми звернулися за коментарем до начальника філії “Липоводолинський райавтодор” ДП “Сумський облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України” Олександра Ткаченка.

– Дійсно, чи то через нестабільну погоду, чи з якихось інших причин (берестівському мосту вже 42 роки) відбулось обсипання бетону на двох опорах, – пояснив керівник. – Тимчасово обмежено рух посередині мосту. Працівники філії “Липоводолинський райавтодор” оперативно відреагували на проблему та виконали роботи по відновленню армопоясу та бетону на опорах. Тепер будемо спостерігати, як вони себе «вестимуть», чи не підуть у подальшому тріщини і т. п.

                                             Місток до ремонту…

 

                                        …і після бетонування опор

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ДМИТРО ВИСОЦЬКИЙ: «КОЛИ Б’ЮТЬ ІЗ ГРАДІВ, ЛИШЕ ОДНЕ БАЖАННЯ – ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМ, ВРЯТУВАТИ ДРУЗІВ…»

Наталія ШУТЬКО Війна на Сході нашої держави стала викликом для всього українського народу. Побороти військову …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page