На головну / Головні новини / БЕТОННЕ ПОКРИТТЯ НА ОПОРАХ БЕРЕСТІВСЬКОГО МІСТКА ВІДНОВЛЕНО

БЕТОННЕ ПОКРИТТЯ НА ОПОРАХ БЕРЕСТІВСЬКОГО МІСТКА ВІДНОВЛЕНО

В середині жовтня в мережі «Фейсбук» користувачі поширили фото містка у Берестівці. Як видно зі світлини, на двох опорах його основи обсипався бетон і оголилась арматура. У коментарях люди писали різне, зокрема, що міст у аварійному стані й по ньому небезпечно рухатися, особливо великогабаритному транспорту.

Оскільки міст знаходиться на утриманні Служби автомобільних доріг у Сумській області, ми звернулися за коментарем до начальника філії “Липоводолинський райавтодор” ДП “Сумський облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України” Олександра Ткаченка.

– Дійсно, чи то через нестабільну погоду, чи з якихось інших причин (берестівському мосту вже 42 роки) відбулось обсипання бетону на двох опорах, – пояснив керівник. – Тимчасово обмежено рух посередині мосту. Працівники філії “Липоводолинський райавтодор” оперативно відреагували на проблему та виконали роботи по відновленню армопоясу та бетону на опорах. Тепер будемо спостерігати, як вони себе «вестимуть», чи не підуть у подальшому тріщини і т. п.

                                             Місток до ремонту…

 

                                        …і після бетонування опор

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь