На головну / ГРОМАДА / ВИБОРИ ДО СИНІВСЬКОЇ ОТГ: АЖІОТАЖУ ПОКИ ЩО НЕМАЄ

ВИБОРИ ДО СИНІВСЬКОЇ ОТГ: АЖІОТАЖУ ПОКИ ЩО НЕМАЄ

Синівська сільська виборча комісія почала приймати документи кандидатів на посаду сільського голови та кандидатів у депутати на перших виборах до Синівської ОТГ, призначених на 30 червня 2019 року.

Поки що процес подання кандидатур йде досить мляво. Так, на сьогодні подав документи лише один кандидат в депутати до об’єднаної територіальної громади (шляхом самовисування). За словами заступника голови сільської виборчої комісії Сергія Подоляка, тут розраховують, що у понеділок, вівторок і середу (останній строк) процес піде активніше.

Як повідомили у комісії, своє бажання висувати кандидатів на місцевих виборах до Синівської ОТГ на момент підготовки матеріалу виявили чотири партії: ВО «Батьківщина», «БПП «Солідарність», Аграрна партія України і Радикальна партія Олега Ляшка.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page