На головну / НОВИНИ / ВИЗНАЧЕНО КАНДИДАТУРИ ДЛЯ ЗАНЕСЕННЯ НА РАЙОННУ ДОШКУ ПОШАНИ

ВИЗНАЧЕНО КАНДИДАТУРИ ДЛЯ ЗАНЕСЕННЯ НА РАЙОННУ ДОШКУ ПОШАНИ

Перелік колективів та прізвища окремих жителів району затверджені спільним розпорядженням голів районної державної адміністрації та районної ради.

Колектив амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Липова Долина комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  (завідувач Базарний Олександр Олександрович).

Колектив приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Липоводолинська центральна районна лікарня»    (Вовк Оксана Анатоліївна – старша сестра медична, сестри медичні: Гончаренко Ірина Володимирівна, Потребич Любов Миколаївна, Глумна Ірина Володимирівна ).

Колектив Липоводолинської  районної філії Сумського обласного центру зайнятості     (директор Грицай Любов Володимирівна).

БОРИСЕНКО Вікторія Петрівна – завідувачка відділення денного перебування Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 В’ЮН Василь Іванович – голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Семенівська».

 ВОВК Любов Михайлівна – директор Колядинецького навчально-виховного комплексу, депутат Колядинецької сільської ради.

ГУСАК Анатолій Михайлович – директор Беївського сільського будинку культури.

ГУЩА Наталія Михайлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

НІКЕШИН Михайло Іванович – електрозварювальник ручного зварювання виробничої дільниці №4 ТОВ «Завод Кобзаренка».

ОЛІЙНИК Наталія Василівна – старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної поліції № 2 Липоводолинського відділення поліції Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області, капітан поліції.

ПІДЛІСНА Юлія Григорівна  – методист державного професійно-технічного навчального закладу «Синівський професійний аграрний ліцей».

ПОСЬ Владислав Володимирович – учасник бойових дій в ході антитерористичної операції у 2014-2015 роках.

СИНЬКО Анатолій Олексійович – слюсар по гідро обладнанню виробничої дільниці № 14 ТОВ «Завод Кобзаренка».

СТЕШЕНКО Світлана Іванівна – вихователь дитячого будинку сімейного типу с. Панасівка.

ТКАЧЕНКО Володимир Олександрович  – начальник управління соціального захисту населення Липоводолинської районної державної адміністрації, член виконкому Липоводолинської селищної ради.

ФЕСУН Анна Валеріївна – учениця 9Б класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, стипендіат голови Сумської обласної державної адміністрації, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та фізики

ФУРДИЛА Руслан Михайлович – заступник військового комісара з територіальної оборони Липоводолинського військового комісаріату, старший лейтенант.

ЧОРНИШ Михайло Іванович  – фізична особа-підприємець.

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

ПЕРШІ ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

Сьогодні нашу редакцію відвідав голова Роменської райдержадміністрації Денис Ващенко. З редактором та невеличким колективом “Нашого …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page