На головну / Uncategorized / ВІДСЬОГОДНІ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ З ВІДВІДУВАЧАМИ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

ВІДСЬОГОДНІ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ З ВІДВІДУВАЧАМИ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

Відчинила двері для читачів публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка в селищі Липова Долина та сільські бібліотеки-філії. Нині відвідувачі, дотримуючись протиепідемічних вимог, можуть завітати до книгозбірні щодня з 8 до 17 години, крім суботи та неділі.

Під час карантину працівники бібліотеки зробили поточний ремонт в читальному залі, в коридорі на східцях, що ведуть на другий поверх, де відвідувачі можуть переглянути світлини різних куточків Липової Долини, тощо. Словом зробили книгозбірню ще затишнішою й зручнішою для читачів.

Також у публічній бібліотеці створили карантин для книг, де вони знаходитимуться протягом 14 днів після перебування у читача. До речі, знаходитися в бібліотеці поки що можуть не більше двох відвідувачів. Не слід забувати й про медичні маски.

Як повідомила керівник бібліотечної галузі Липоводолинської ОТГ Світлана Лисенко, всі бібліотеки-філії забезпечені антисептиками, рукавичками та іншими протиепідемічними засобами.

Щодо клубних закладів, зі слів начальника відділу культури і туризму селищної ради Любові Дикань,   їх працівники та самодіяльні артисти поки що займатимуться репетиціями, а щодо проведення заходів буде відомо дещо пізніше.

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

СТВОРЕНО ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗЕМЛЯКУ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО)

На сайті “Електронні петиції” (Офіційне інтернет-представництво Президента України) 8 серпня було створено петицію про присвоєння …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page