На головну / НОВИНИ / З 1 ЧЕРВНЯ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС «єМАЛЯТКО»

З 1 ЧЕРВНЯ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС «єМАЛЯТКО»

Цей проєкт дасть можливість отримати 10 послуг, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою.

В Україні  буде під’єднано 1760 точок (ЦНАП, пологових будинків). На Липоводолинщині, згідно з відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації, реалізацію експериментального проєкту «єМалятко» здійснюватиме центр надання адміністративних послуг Липоводолинської РДА, що знаходиться в Липовій Долині по вул. Полтавська, 17.

Довідково.

Як говорять посадовці, проєкт «єМалятко» значно спрощує процедуру отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини. Зокрема, передбачено державну реєстрацію народження дитини; визначення походження дитини; реєстрацію місця проживання; внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів; реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; призначення державної  допомоги при народженні дитини; видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; визначення належності до громадянства України; внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

 

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page