На головну / НОВИНИ / З 1 ЧЕРВНЯ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС «єМАЛЯТКО»

З 1 ЧЕРВНЯ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС «єМАЛЯТКО»

Цей проєкт дасть можливість отримати 10 послуг, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою.

В Україні  буде під’єднано 1760 точок (ЦНАП, пологових будинків). На Липоводолинщині, згідно з відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації, реалізацію експериментального проєкту «єМалятко» здійснюватиме центр надання адміністративних послуг Липоводолинської РДА, що знаходиться в Липовій Долині по вул. Полтавська, 17.

Довідково.

Як говорять посадовці, проєкт «єМалятко» значно спрощує процедуру отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини. Зокрема, передбачено державну реєстрацію народження дитини; визначення походження дитини; реєстрацію місця проживання; внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів; реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; призначення державної  допомоги при народженні дитини; видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; визначення належності до громадянства України; внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

 

Про нас Наш край

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь