На головну / НОВИНИ / Є КАТОК І В СУХІЙ ГРУНІ

Є КАТОК І В СУХІЙ ГРУНІ

Недавно ми писали про те, що в Липовій Долині спортивна родина Лотюків самотужки обладнала каток  на річці Хорол неподалік свого дому на вулиці Горького. Згодом редакція отримала ще одне повідомлення на таку тему. 

Молодь селища Суха Грунь разом із старостою Вячеславом Щербаком зробили каток на ставку неподалік вулиці Полтавської. Дружно вийшли, гуртом розчистили майданчик і залили його водою. В цьому допоміг фермер Сергій Гиренко, який, дізнавшись про добру справу молоді, запропонував свою водяну помпу.

Це було на минулих вихідних, а вже наступного дня молоді жителі села каталися на ковзанах.

– Традиція обладнувати каток у нас зародилася років сім тому, – розповідає Вячеслав Щербак. – Відтоді щороку, якщо дозволяють погодні умови, виходимо на лід. Є в нас любителі гри в хокей, тож і в цьому році вони зможуть позмагатися  на обладнаному своїми силами льодовому майданчику.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page