На головну / НОВИНИ / В ЯКИХ КОМІСІЯХ РАЙОННОЇ РАДИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ДЕПУТАТИ
В ЯКИХ КОМІСІЯХ РАЙОННОЇ РАДИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ДЕПУТАТИ

В ЯКИХ КОМІСІЯХ РАЙОННОЇ РАДИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ДЕПУТАТИ

На другому пленарному засіданні першої сесії Роменської районної ради восьмого скликання утворено постійні комісії ради та обрано їх членів.

У попередньому скликанні в Роменській райраді  було чотири постійних комісії, тепер їх створено п’ять (добавилася комісія з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю). 38 депутатів ради стали членами  цих комісій.

Постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики очолила депутатка від «Слуги народу» Тетяна Кривогуз; комісію  з питань депутатської діяльності, регламенту, розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, законності та правопорядку – депутат Олександр Кльоп, обраний від партії  «За майбутнє»;  комісію з питань бюджету та економічного розвитку – депутат від «Європейської солідарності» Юрій Ткаченко; комісію з питань ЖКГ та управління комунальною власністю – Сергій Корнух від партії «Наш край»; комісію з питань агропромислового комплексу, використання природних ресурсів, екології, транспорту, зв’язку та дорожнього господарства очолив депутат від Аграрної партії Михайло Шевченко.

Більшість липоводолинських депутатів працюватимуть у складі бюджетної комісії – Анатолій Кобзаренко, Антоніна Копайгора і Олена Троценко.  Олександр Ємець обраний членом комісії з питань охорони здоров’я,  а Олександр Кльоп, як сказано вище, очолив регламентну комісію.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

У Липоводолинській громаді стартував проєкт із відновлення доступу до медичних послуг для жителів віддалених населених …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page