На головну / Uncategorized / ДІЛЬНИЧНІ ЗВІТУВАЛИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

ДІЛЬНИЧНІ ЗВІТУВАЛИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Дільничні офіцери поліції Липоводолинського відділення поліції Сергій Стешенко та Марина Спащук зустрілися з жителями району та розповіли їм про стан боротьби зі злочинністю на територіях обслуговування протягом поточного року. Також вони разом із мешканцями обговорили проблемні питання та розглянули шляхи їх вирішення.

У ході зустрічі з громадою Берестівського старостинського округу капітан поліції Сергій Стешенко розповів про стан дотримання правопорядку на території обслуговування та вжиті поліцією заходи щодо попередження правопорушень.

А лейтенант поліції Марина Спащук із громадою Липоводолинської селищної ради обговорили плани на наступний рік та подальші спільні заходи щодо забезпечення належних умов виховання дітей у родинах, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також розглянули проблемні питання, пов’язані із доцільністю перебування окремих неповнолітніх із батьками, які нехтують виконанням своїх батьківських обов’язків.

Хоча криміногенна ситуація в старостинських округах порівняно спокійна, але роботи правоохоронцям вистачає. На ввіреній їм території проживають і раніше судимі особи, і сімейні бешкетники, і ті, хто зловживає алкоголем. Майже щодня зі своїми проблемами до дільничних звертаються жителі селищ. Мета таких зустрічей – вивчення проблем громади та надання необхідних консультацій місцевим мешканцям.

 

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page