Чергову поїздку на Донбас представники Липоводолинського волонтерського об`єднання «Оберіг». Олена Симоненко, Іван Титаренко, Олексій Сипко доставили допомогу землякам, що несуть службу в гарячих точках поблизу Торецька, Слов`янська, Костянтинівки, Лимана, Бахмута. До збору гуманітарного вантажу долучилися мешканці Яснопільщини, Берестівки, Панасівки, Семенівки,Сухої Груні, Байрака, Липової Долини, Сум, Тернів, Недригайлова.
![ВОЛОНТЕРИ ВКОТРЕ ПОБУВАЛИ У ЗЕМЛЯКІВ, ЯКІ НЕСУТЬ СЛУЖБУ НА ДОНБАСЬКОМУ НАПРЯМКУ ВОЛОНТЕРИ ВКОТРЕ ПОБУВАЛИ У ЗЕМЛЯКІВ, ЯКІ НЕСУТЬ СЛУЖБУ НА ДОНБАСЬКОМУ НАПРЯМКУ](https://lipdol.news/wp-content/uploads/2023/03/оберіг-660x330.jpg)