На головну / НОВИНИ / ГРОМАДИ СУМЩИНИ ОТРИМУЮТЬ НАВАНТАЖУВАЧІ ВІД «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»
ГРОМАДИ СУМЩИНИ ОТРИМУЮТЬ НАВАНТАЖУВАЧІ ВІД «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

ГРОМАДИ СУМЩИНИ ОТРИМУЮТЬ НАВАНТАЖУВАЧІ ВІД «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

Вісім громад області отримали навантажувачі з пакету «Відновлення» від U-LEAD. Мова йде про Бездрицьку, Боромлянську, Верхньосироватську, Великописарівську, Краснопільську, Тростянецьку, Охтирську, Чернеччинську громади.

За совами керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марини ЛОБОВОЇ, такі навантажувачі отримують громади, які найбільше постраждали від війни або знаходяться поблизу таких місць.

«Програма U-LEAD продовжує надавати підтримку органам місцевого самоврядування під час воєнного стану. У наших планах доставити на Сумщину ще декілька одиниць такої техніки, яка вже у дорозі», − зазначила Марина Лобова.

Вона також підкреслила, що ці навантажувачі − вже не перший пакет допомоги від U-LEAD громадам області. Попередні пакети передбачали надання іншого необхідного обладнання для громад: генератори, освітлювачі, ланцюгові пили, відрізні машини, необхідні для первинних ремонтних робіт, пов’язаних з наслідками воєнних дій. Загалом вже 15 громад області отримали невідкладну підтримку від Програми.

U-LAD також планує надати відібраним громадам Сумщини пакет «Прихисток», до складу якого увійдуть: намети, похідні ліжка, каремати, спальні мішки, ковдри, баки для питної води на 1000 літрів, потужні генератори, базові та гігієнічні набори для ВПО.

За матеріалами Регіонального офісу «U-LEAD з Європою»

Про нас Наш край

Перевірте також

На Сумщині планують створювати медичні центри громад. Як це торкнеться Липоводолинщини?

На Сумщині планують створювати медичні центри громад. Як це торкнеться Липоводолинщини?

Нещодавно  в Липоводолинській громаді побував міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко. Під час робочої поїздки на …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page