На головну / Uncategorized / ДІВЧАТА ВІКОМ ВІД 14 ДО 21 РОКУ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ НОУТБУКИ

ДІВЧАТА ВІКОМ ВІД 14 ДО 21 РОКУ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ НОУТБУКИ

Громадські організації STEM is FEM та Impact Force запускають проєкт “BE BRAVE – STUDY!”, у межах якого 180 дівчат віком від 14 до 21 року зможуть безкоштовно отримати ноутбуки для продовження навчання під час війни. Гаджети для реалізації проєкту надають компанії HP, Microsoft та Phineo. 

Проєкт покликаний заохотити дівчат-підлітків до створення власних проєктів, втілення креативних ідей та продовження освітнього процесу.

Аби одержати гаджети, учасницям потрібно заповнити реєстраційну форму та написати мотиваційного листа. У заявці треба коротко розповісти про себе, свої здобутки в навчанні та позанавчальних активностях, як на це вплинула війна, та для втілення яких саме проєктів чи навчальної діяльності потрібен ноутбук. Мотиваційний лист не має перевищувати двох сторінок А4. 

Заявки приймаються до 19 березня. Результати відбору будуть оголошені до 7 квітня. Переможниць конкурсу визначать представники проєкту. Доставку ноутбуків по Україні організує STEM is FEM, за кордон — сторона отримувача.

“Чимало дітей залишились без компʼютерів, коли покидали свої домівки. Гаджети – це останнє, про що треба думати, евакуюючись з-під обстрілів. Але сьогодні близько 30% шкіл в Україні працюють онлайн. Ще частина використовує гібридний формат. Навчатись без техніки майже неможливо. Ми вирішили взяти участь у цьому проєкті, тим самим зробивши свій внесок у допомогу талановитим дітям та полегшити їхнє навчання”, – розповідає ініціатор STEM is FEM та Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

STEM is FEM – це український благодійний освітній проєкт, що популяризує STEM-спеціальності серед дівчат (тобто пов’язані з природничими науками, технологіями, інженерією та математикою). Детальніше про проєкт можна дізнатися на сайті STEM is FEM та офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Impact Force – це українська неурядова організація, яка зосереджена на зміні соціальної поведінки, довготривалому соціальному впливі, створенні економічних можливостей і діяльності для загального блага. Мета організації – сприяти, розвивати та зміцнювати голос України в усьому світі та робити внесок у стійке економічне відновлення України. 

Дізнатися більше про організацію можна на сайті, а також на сторінках ГО в Instagram та LinkedIn

Phineo – це німецька аналітична та консалтингова неприбуткова компанія, яка допомагає некомерційним організаціям збільшувати свій соціальний вплив та ефективніше досягти імпакт-цілей у співпраці з різними стейкхолдерами. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті, а також на сторінках у Facebook та LinkedIn.

 

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

«УКРАЇНА ВИШИВАНА»

18 травня для підоблікових суб’єктів пробації персоналом Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page