На головну / Головні новини / З КІНЦЯ БЕРЕЗНЯ ДОШКІЛЬНЯТА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ОДНОРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯ
З КІНЦЯ БЕРЕЗНЯ ДОШКІЛЬНЯТА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ОДНОРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯ

З КІНЦЯ БЕРЕЗНЯ ДОШКІЛЬНЯТА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ОДНОРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯ

На вимогу департаменту освіти Сумської області в закладах дошкільної освіти Липоводолинської громади  з 24 березня організоване одноразове харчування для вихованців. У зв`язку із цим всі заклади переведені на шестигодинний робочий день, щоб діти мали змогу щодня отримувати гарячий обід.

На засіданні виконкому Липоводолинської селищної ради 23 березня визначено грошову норму вартості харчування на одну дитину. Для дітей віком від 1 до 4 років вона становитиме 20 гривень, від 4 до 6 (7) років – 25 гривень.

Фінансування харчування в закладах дошкільної освіти здійснюється за рахунок батьківської плати (50%) та селищного бюджету (50%). Безкоштовним харчуванням будуть забезпечені діти із числа вразливих категорій, зокрема діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з особливими потребами, діти з малозабезпечених родин, діти учасників бойових дій, діти з числа внутрішньо переміщених осіб тощо.

 

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

У Липоводолинській громаді стартував проєкт із відновлення доступу до медичних послуг для жителів віддалених населених …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page