На головну / Головні новини / НЕЗАБАРОМ У ГРОМАДАХ ВІДБУДУТЬСЯ СЕСІЇ, НА ЯКИХ ЗАТВЕРДЖУВАТИМУТЬСЯ БЮДЖЕТИ НА 2022 РІК ТА ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

НЕЗАБАРОМ У ГРОМАДАХ ВІДБУДУТЬСЯ СЕСІЇ, НА ЯКИХ ЗАТВЕРДЖУВАТИМУТЬСЯ БЮДЖЕТИ НА 2022 РІК ТА ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

У Синівській ТГ депутати зберуться 23 грудня. На офіційному сайті сільської ради вже доступний для ознайомлення проект рішення «Про бюджет Синівської сільської територіальної громади на 2022 рік».

За прогнозними показниками, доходи бюджету Синівської сільської територіальної громади у наступному році складуть 41319550 гривень (з них 28137950 грн – власні податкові й неподаткові надходження). В цій же сумі плануються й видатки.

Левову частку витрат кошторису територіальної громади складе заробітна плата з нарахуваннями – 85%. Близько 8% «піде» на оплату енергоносіїв, 7 відсотків – на все інше, включаючи витрати на соціальне забезпечення, предмети, матеріали, обладнання, продукти харчування.

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь