На головну / Uncategorized / ПРО ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ДІЗНАЛИСЯ СИНІВЧАНИ

ПРО ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ДІЗНАЛИСЯ СИНІВЧАНИ

Відкриття ринку землі в Україні не втрачає своєї актуальності. Тому для підвищення правової обізнаності жителів Синівської громади начальник Липоводолинського бюро правової допомоги провела правопросвітницький захід для трудового колективу  Синівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Тема заходу “Основні аспекти запровадження ринку землі в Україні “.

Фахівчиня зосередила увагу на питанні переважного права на купівлю земельної ділянки та основних аспектах самої процедури продажу землі з урахуванням такого переважного права.

Додатково учасників заходу проінформовано про роботу системи БПД та право отримати таку допомогу безпосередньо в бюро правової допомоги, а також, на базі мобільних та дистанційних пунктів.

Учасникам заходу вручено інформаційні матеріали  системи БПД з правових питань.

Про можливість отримати безоплатну правову допомогу розповіла очільниця  Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія Пилипенко під час проведення вуличного інформування жителів села Синівка. Фахівчиня поширила інформаційні матеріали системи безоплатної правової допомоги із земельних питань, зокрема, щодо встановлення меж земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, земельного податку для фізичних осіб, реалізації права громадян на безоплатне отримання земельної ділянки, порядку поновлення договору оренди землі.

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

ДМИТРО ВИСОЦЬКИЙ: «КОЛИ Б’ЮТЬ ІЗ ГРАДІВ, ЛИШЕ ОДНЕ БАЖАННЯ – ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМ, ВРЯТУВАТИ ДРУЗІВ…»

Наталія ШУТЬКО Війна на Сході нашої держави стала викликом для всього українського народу. Побороти військову …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page