На головну / ЖИТТЯ / БАЗАРУ НЕМАЄ, А ЛЮДЕЙ ПОВНО

БАЗАРУ НЕМАЄ, А ЛЮДЕЙ ПОВНО

«Ну що, є базар?», – телефонують сьогодні липоводолинці знайомим, хто живе або працює біля ринкової площі. Більшість – ради інтересу, мовляв, що ж воно там робиться. Та є й люди, які свою цікавість задовольняють особисто. Біля ринку і на ньому вештається багато народу. Хтось прийшов, хтось приїхав на власному авто, яких немало вишикувалося вздовж дороги. До продуктового магазину надворі вишикувалася черга, бо всередину впускають не всіх одразу.

Яка черга? Та наша, безстрашно-народна. Який там метр один від іншого? Хай говорять про той вірус, хто боїться. Нас нічим не злякаєш…

Щодо ринку, то сьогодні він не працює – ні промисловий, ні продовольчий. Відкриті лише торговельні точки, де продають продукти і товари особистої гігієни та санітарії.  Вранці працівники поліції пройшли територією ринку, ще раз попередили продавців про дотримання карантинних вимог.

 

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page