На головну / ГРОМАДА / Керівникам і апарату селищної ради залишили захмарні премії і надбавки

Керівникам і апарату селищної ради залишили захмарні премії і надбавки

Голосів депутатів для їх зменшення не вистачило

12 вересня відбулося друге пленарне засідання першої сесії селищної ради сьомого скликання. Розглядалося дуже багато питань порядку денного, що стосувалися змін до бюджетів як селищної, так і сільських рад, які входять до складу ОТГ. Більшість із них стосувалися певних «робочих» змін і були проголосовані депутатами одноголосно.

А ось із резонансних питань прийняти рішення  не вдалося.  Депутат Володимир Штанько вніс проекти змін до попередніх рішень сесії, якими встановлювалися премії в розмірі 150 відсотків для керівників та апарату селищної ради, а також 50-відсоткові надбавки за «особливі умови праці». З 22 присутніх на сесії депутатів за зменшення до 20 відсотків премій та надбавок для голови селищної ради проголосували лише 11 депутатів, а для апарату ради – лише 4 депутати. Тобто, відмінити захмарні виплати не вдалося.

Результати голосування з резонансних питань: 41- зменшення премії селищному голові; 42 – апарату селищної ради; 43 – зменшення надбавок 

Про розгляд бюджетних та інших, зокрема, земельних питань та про те, хто і як голосував на сесії, читайте в наступному випуску «Нашого краю».

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ ЦНАП ПЕРЕЙШОВ ІЗ ТЕСТОВОГО РЕЖИМУ В РОБОЧИЙ

Відсьогодні Липоводолинський ЦНАП функціонує в звичайному робочому режимі. Просторе, комфортне приміщення, відремонтоване на умовах співфінансування …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page