На головну / Головні новини / Кошти на першу операцію Владиславу Ткаченку зібрано. На другу ще не вистачає близько 80 тисяч гривень
ВЛАД ТКАЧЕНКО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

Кошти на першу операцію Владиславу Ткаченку зібрано. На другу ще не вистачає близько 80 тисяч гривень

Але робити операцію лікарі не поспішають. Справа в тому, що між першою й другою є лише суворо визначений невеликий проміжок часу. Тому, щоб не ризикувати, всі гроші мають бути зібрані.

Як ми вже повідомляли, наш земляк, ветеран АТО Владислав Ткаченко потребує невідкладної операції для лікування асептичного некрозу голівки стегнової кістки. Як повідомляє волонтер, керівник ГО «Єдність та допомога» Станіслав Кушнаров, «на першу операцію є всі кошти (260 168 грн), а на другу операцію лишилось зібрати 79 421,28 грн».

«Я дякую всім своїм землякам, усім небайдужим людям, які мені допомагають. А це – сотні людей, хто своїм посильним фінансовим внеском додає мені сил і наснаги, – говорить  у телефонній розмові Влад, який зараз перебуває в Київському військовому госпіталі. – Хотілося б обійняти кожного і міцно потиснути руку. Ваша солідарність  важить для мене надзвичайно багато».

Нагадаємо, що звіт про надходження коштів на лікування Влада Ткаченка, постійно оновлюється, з ним можна ознайомитися тут: https://www.facebook.com/unityandhelp/posts/479998549409847

Картка ГО “Єдність та допомога” для пожертв: 
Приват Банк, 
5169 3324 0582 1979 
(Станіслав Кушнаров).

Головний пост про Влада та його захворювання:https://www.facebook.com/staskushnarov/posts/2806047136132772

#єдністьтадопомога

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Медикиня «Марго»: «Ми просто намагаємось бути максимально корисними і справно робити свою роботу»

Медикиня «Марго»: «Ми просто намагаємось бути максимально корисними і справно робити свою роботу»

Вікторія ПРОКОПЕНКО Коли кожна секунда може коштувати життя, бойові медики рятують поранених і надають невідкладну …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page