На головну / НОВИНИ / ІФА-ТЕСТУВАННЯ ВЖЕ РОБЛЯТЬ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

ІФА-ТЕСТУВАННЯ ВЖЕ РОБЛЯТЬ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

З минулої п’ятниці, 16 жовтня, в лабораторії Липоводолинської лікарні почали робити ІФА тести. Тепер людям не треба їхати в Ромни, як було до цього.

Нагадаємо, що лабораторне обладнання для імуноферментного аналізу було закуплене за кошти  Липоводолинської селищної, Синівської сільської та районної рад, які  виділені ще на початку літа. Декілька місяців пішло на бюрократичні процедури проведення тендерів,  поставку і наладку пристрою. І ось нарешті перші тестування проведено. За Стандартами медичної допомоги при коронавірусній  хворобі такому тестуванню підлягають хворі, які поступають у стаціонари ургентно  (при хворобах, які вимагають негайного лікування)  або планово, а також необхідно систематично  тестувати  медичних працівників, фармацевтів, працівників Національної поліції, призовників та інші категорії населення.

Про це редакцію проінформував головний лікар Липоводолинської лікарні Олексій Бадіон. Він також повідомив, що ІФА-тестування  проводиться безплатно.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь