На головну / Uncategorized / ВІДОМІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДО РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: СЕРЕД 38 ДЕПУТАТІВ Є Й ЛИПОВОДОЛИНЦІ

ВІДОМІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДО РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: СЕРЕД 38 ДЕПУТАТІВ Є Й ЛИПОВОДОЛИНЦІ

Депутатами Роменської районної ради в територіальних виборчих округах обрано (прізвище ім’я по батькові, посада, місце проживання, від якої політичної партії):

  1. Сидоров Євгеній Юрійович, фізична особа-підприємець, с. Лучка, Роменський р-н, Аграрна партія України.
  2. Федина Світлана Іванівна, фізична особа-підприємець, с. Коровинці, Роменський р-н, Аграрна партія України.
  3. Шевченко Михайло Іванович, голова селянського (фермерського господарства) “Урожай”, с. Андріяшівка, Роменський р-н, Аграрна партія України.
  4. Осінній Олександр Сергійович, директор державного професійно-технічного навчального закладу “Недригайлівське вище професійне училище” смт Недригайлів, партія “Європейська солідарність”.
  5. Ткаченко Юрій Миколайович, директор приватного акціонерного товариства “Слобожанська будівельна кераміка”, м. Ромни, партія “Європейська солідарність”.
  6. Яременко Іван Олексійович, голова Липоводолинської РДА м. Ромни, партія “Слуга народу”.
  7. Діхтяр Володимир Олексійович, голова Недригайлівська РДА, м. Суми, партія “Слуга народу”.
  8. Іващенко Олександр Васильович, тимчасово не працює, с. Біловод, Роменський р-н, партія “Слуга народу”.
  9. Ремінець Василь Васильович, голова Роменської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, м. Ромни, партія “Слуга народу”.
  10. Зеленська Вікторія Володимирівна, директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 м. Ромни, партія “Слуга народу”.
  11. Мірошніченко Олександр Миколайович, заступник директора ПСП “Слободюк АІРО”, смт Недригайлів, партія “Батьківщина”.
  12. Шимко Анатолій Михайлович, фізична особа -підприємець, с. Герасимівка, Роменський р-н, партія “Батьківщина”.
  13. Малик Василь Миколайович, заступник голови Роменської районної ради, с. Овлаші, Роменський р-н, партія “Батьківщина”.

Депутатами Роменської районної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано (прізвище ім’я по батькові, посада, місце проживання, від якої політичної партії):

  1. Ємець Олександр Васильович, начальник відділу обслуговування громадян ПФУ в Сумській обл., смт Липова Долина, партія “Наш край”.
  2. Хоптинець Сергій Анатолійович, фізична особа-підприємець, м. Ромни, партія “Наш край”.
  3. Лопата Володимир Олександрович, методист першої категорії Комунального закладу “Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтв”, м. Ромни, партія “Наш край”.
  4. Ярош Тетяна Вікторівна, фізична особа-підприємець, м. Ромни, партія “Наш край”
  5. Кобзаренко Анатолій Дмитрович, директор ТОВ “Завод Кобзаренка”, с. Лучка, Роменський р-н, Аграрна партія України.
  6. Самофалов Дмитро Миколайович, голова Фермерського господарства “Беррі Фрут”, м. Ромни, Аграрна партія України.
  7. Демченкова Надія Павліна, вчитель Роменської ЗОШ I-III ступенів № 11, м. Ромни, Аграрна партія України.
  8. Сергієнко Володимир Григорович, директор ТОВ “Племптахорадгосп “Посульський”, с. Сад, Сумський р-н, Аграрна партія України.
  9. Шовкун Олександр Михайлович, заступник генерального директора ДП “Сумистандартметрологія”, м. Ромни, партія “Сила і честь”.
  10. Філоненко Сергій Анатолійович, голова Глинської сільської ради, с. Глинськ, Роменський р-н, партія “Сила і честь”.
  11. Троценко Олена Михайлівна, начальник управління Державної казначейської служби України у Липоводолинському районі, смт Липова Долина, партія “Сила і честь”.
  12. Юрченко Тетяна Олександрівна, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Роменського будиноку культури, м. Ромни, партія “За майбутнє”.
  13. Кльоп Олександр Миколайович, заступник голови Липоводолинської районної ради, смт Липова Долина, Роменський р-н, партія “За майбутнє”.
  14. Буханцев Валерій Миколайович, директор ТОВ “Сміле ІП”, м. Суми, партія “За майбутнє”.
  15. Головач Ірина Володимирівна, тимчасово не працює, м. Ромни, партія “Європейська солідарність”.
  16. Василенко Людмила Іванівна, головний редактор міськрайонної радіостудії “Ромен”, м. Ромни, партія “Європейська солідарність”.
  17. Федько Володимир Ілліч, заступник директора ТОВ “Таланпром”, м. Ромни, партія “Європейська солідарність”.
  18. Татарінов Володимир Миколайович, пенсіонер, м. Ромни, партія “Слуга народу”.
  19. Ващенко Денис Ігорович, директор ПП “Серго”, м. Конотоп, партія “Слуга народу”
  20. Митрофанова Ірина Георгіївна, тимчасово не працює, м. Ромни, партія “Батьківщина”
  21. Загурський Олександр Віталійович, директор ПП “Зерноторг”, м. Ромни, партія “Батьківщина”.
  22. Хоронько Сергій Васильович, заступник міського голови Роменської міської ради, м. Ромни, партія “Опозиційна платформа – за життя”.
  23. Коцупій Микола Михайлович, тимчасово не працює, м. Ромни, партія “Опозиційна платформа – за життя”.
  24. Солдатенко Надія Олексіївна, фізична особа-підприємець, с.Миколаївка, Роменський р-н, партія “Опозиційна платформа – за життя”.
  25. Браташ Ніна Афанасівна, тимчасово не працює, м. Ромни, партія “Опозиційна платформа – за життя”

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

ПРО ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ДІЗНАЛИСЯ СИНІВЧАНИ

Відкриття ринку землі в Україні не втрачає своєї актуальності. Тому для підвищення правової обізнаності жителів …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page