На головну / Головні новини / ГОЛОВОЮ КООПЕРАТИВУ В СЕМЕНІВЦІ ОБРАЛИ ВОЛОДИМИРА В’ЮНА

ГОЛОВОЮ КООПЕРАТИВУ В СЕМЕНІВЦІ ОБРАЛИ ВОЛОДИМИРА В’ЮНА

Семенівка 16 березня 2021 року провела в останню дорогу і попрощалася з керівником місцевого виробничого сільськогосподарського кооперативу Василем Івановичем В’юном. Все село і численні друзі та шанувальники відомого на Сумщині аграрія з різних кінців Липоводолинщини та Сумщини прийшли й приїхали віддати шану авторитетній людині, яка 41 рік очолювала господарство.

Але життя продовжується. Щоб забезпечити безперебійну діяльність кооперативу, перед аграріями села стояло завдання обрати нового керівника. З цією метою 20 березня відбулися збори засновників СВК «Агрофірма «Семенівська». Їх зараз 69. За статутом кооперативу засновниками є всі працівники господарства, які мають майнові паї.

На зборах була стовідсоткова явка засновників. Одноголосно вони обрали головою кооперативу Володимира Васильовича В’юна – сина покійного керівника.  Протягом тривалого часу він працював заступником голови СВК «Агрофірма «Семенівська».

Для оперативного керівництва господарством у кооперативі є правління, що складається з 11 осіб. На зборах затверджено новий склад цього органу, а члени правління обрали головою Володимира В’юна.  На засіданні правління також обговорено поточні питання життєдіяльності кооперативу.

Таку інформацію редакції повідомив член правління М.А.Удовик.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

«ДІТИ ВІЙНИ»: ЧИ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ ЛИПОВОДОЛИНЦІ

Статус “дитина війни” донедавна асоціювався виключно з Другою світовою війною. Багато хто пам’ятає, як у …

Залишити відповідь