На головну / Uncategorized / ДО ОБІДУ СПОСТЕРІГАЛАСЯ НЕВИСОКА АКТИВНІСТЬ ВИБОРЦІВ

ДО ОБІДУ СПОСТЕРІГАЛАСЯ НЕВИСОКА АКТИВНІСТЬ ВИБОРЦІВ

На 13 годину явка виборців по району складає близько 28 відсотків. На окремих із них до обіду спостерігалася досить низька активність. До прикладу,  на дільниці в Центрі культури і дозвілля в Липовій Долині на 11.30 цифра складала всього 15 відсотків.

Виборчі дільниці працюють з дотриманням відповідних протиепідемічних вимог. Зокрема, на вході до Центру культури і дозвілля всім вимірюють температуру, пропонують дезінфекцію рук та за відсутності – захисні маски.

На обох дільницях у райцентрі були помічені молоді люди із «питаннями від Президента». На дільниці у школі вони пропонують заповнити опитувальник при виході виборця із приміщення, у внутрішньому дворі. За інформацією штабу однієї з політичних партій, такі волонтери присутні практично на всіх виборчих дільницях району (крім Берестівки і Столярового). Відповісти конкретно на питання, яку соціологічну групу чи організацію вони представляють, молоді люди не змогли.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ВОДІЙ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР БЛИЗНЮК: «НІКОЛИ Б НЕ ВЗЯВ ДО РУК ЗБРОЮ, ЯКБИ НЕ ВІЙНА»

Сергій МІНЯЙЛО З Олександром Близнюком мені вдалося поспілкуватися під час його короткочасної відпустки, яку командування …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page