На головну / НОВИНИ / ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ДЕСАНТ – НА ПТАХОФАБРИЦІ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ДЕСАНТ – НА ПТАХОФАБРИЦІ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

« У багатьох країнах світу в другу п’ятницю жовтня відзначається Всесвітній день яйця», – про це нагадала журналістам Сумщини Група компаній «Птахопродукт» й організувала 7 жовтня  екскурсійну поїздку представників ЗМІ на виробництво в Липову Долину.

Журналісти побували на комбікормовому заводі, побачили на власні очі як виробляється комбікорм, послухали розповідь директора заводу Тетяни Орєхової. У пташниках екскурсію провів директор птахофабрики Андрій Князєв і показав, як живуть у пташнику 35 тисяч курей, як їх годують, напувають, дбають про чисте повітря та комфортну температуру.  Одним словом, роблять усе можливе для того, щоб споживачі отримували якісний продукт. Без використання антибіотиків – до речі.

На екскурсії побувала і журналіст «Нашого краю». Своїми враженнями поділиться з читачами  в одному з наступних номерів газети.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page