На головну / НОВИНИ / «ЗАСВІТИЛИСЯ» ПЕРШІ ПРЕТЕНДЕНТИ НА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО І СИНІВСЬКОГО ГОЛІВ ОТГ
«ЗАСВІТИЛИСЯ» ПЕРШІ ПРЕТЕНДЕНТИ НА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО І СИНІВСЬКОГО ГОЛІВ ОТГ

«ЗАСВІТИЛИСЯ» ПЕРШІ ПРЕТЕНДЕНТИ НА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО І СИНІВСЬКОГО ГОЛІВ ОТГ

Як повідомила редакції голова Липоводолинської  селищної територіальної виборчої комісії Лілія Шулежко, станом на 11-у годину 23 вересня до комісії подали документи два  кандидати на Липоводолинського селищного голову – нинішній голова селищної ради  Сергій Нищета і директор Беївського навчально-виховного комплексу Надія Гелеверя. Обоє самовисуванці.

Лише один партійний список кандидатів у депутати селищної ради комісія отримала на цей момент  – від партії «Наш край».

Є претенденти у владу і в Синівській ОТГ. За словами голови Синівської сільської територіальної виборчої комісії Тамари Верхольотової, подали документи на сільського голову нинішній керівник Синівської громади Андрій Воробйов та уродженець села Капустинці, приватний підприємець Петро Ващенко. Обоє – самовисуванці.

На відміну від Липоводолинської, Синівська сільрада за кількістю виборців має право обирати депутатів і від  партій, і самовисуванців. Серед перших кандидатів представників партій немає . З Колядинця подали документи 5 самовисуванців, із Подільок – два і один із Саїв.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page