На головну / Uncategorized / КОНКУРСНА КОМІСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ХТО У СКЛАДІ?

КОНКУРСНА КОМІСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ХТО У СКЛАДІ?

Як усім нам добре відомо, посадові особи на державну службу чи в місцеве самоврядування призначаються за результатами конкурсного відбору. Охочим зайняти ту чи іншу вакансію  доводиться складати іспит на знання законодавства.

В Липоводолинській селищній раді у складі конкурсної комісії  з проведення  конкурсів  на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: секретар селищної ради,  голова  комісії Ростислав Савченко; начальник відділу організаційно-кадрової  роботи  селищної ради, секретар комісії  Алла Пожар; начальник відділу  земельних відносин  селищної ради Олександр Погрібний; начальник  відділу  – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку,  звітності  та господарської  діяльності селищної ради Аліна Рудакова; заступник  селищного голови з питань діяльності   виконавчих органів ради Ольга Хижняк та начальник юридичного відділу  Липоводолинської селищної ради Олександр Шульга.

Склад комісії затверджено відповідним розпорядженням селищного голови.

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ОРГАНІЗУЮТЬ СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Сьогодні на засіданні виконкому Липоводолинської селищної ради було прийнято рішення про організацію суспільно корисних робіт …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page