На головну / НОВИНИ / Медичні амбулаторії одержали швидкі тести для виявлення інфікування коронавірусом

Медичні амбулаторії одержали швидкі тести для виявлення інфікування коронавірусом

Для тестування ними не потрібні будь-які спеціальні лабораторні умови. Результат можна отримати за 15 хвилин. 

Про те, що швидкі тест-системи для виявлення інфікування коронавірусом SARS-CoV-19 є у кожній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП “Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги” редакції розповіла головний лікар Віталіна Олійник. Вона повідомила, що відповідно до розподілу Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації в Центр, який обслуговує  населення Липоводолинської і Синівської об’єднаних територіальних громад, надійшло 250 швидких експрес-тестів. На початку лютого надійде  ще 1350 і вони  будуть розподілені по АЗПСМ та ФАПах.

Попереднє скринінгове обстеження з використанням швидких тестів безкоштовно проводяться пацієнтам: з підозрою на COVID-19; з ознаками тяжкого гострого респіраторного синдрому; з ознаками інших гострих респіраторних вірусних інфекцій; з ознаками пневмонії; особам, які були в тісному контакті з пацієнтами, у яких підтверджений COVID-19.

– Специфіка експрес-тесту полягає у виявленні атигену вірусу, що викликає COVID-19 і дозволяє ідентифікувати заражених людей за короткий час. Достовірність тесту 97%, – повідомила Віталіна Олійник.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь