На головну / Uncategorized / У СИНІВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

У СИНІВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Цей медичний заклад збудовано за державні кошти в рамках програми «Доступна медицина» на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Загальна вартість проєкту – більше 9 млн грн. Всього на Сумщині в рамках цієї програми, прийнятої в 2018 році, зведено 13 сучасних сільських амбулаторій «з нуля». Всі медзаклади за державні кошти також отримали  нові автомобілі Renault Duster.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Це сучасна, ошатна будівля зі світлими, просторими кабінетами, укомплектована необхідним обладнанням, меблями, медичною апаратурою. В амбулаторії створені комфортні умови для надання жителям Синівської громади цілого ряду медичних послуг.

На церемонію відкриття закладу зійшлися багаточисленні синівчани. Також були присутні гості – голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома, голова Роменської РДА Денис Ващенко, головна лікарка Липоводолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник та її заступник Олександр Базарний.

Голова Синівської громади Олег Тихоненко і лікар сімейної медицини Синівської амбулаторії Олександр Буряк показали присутнім приміщення закладу та ознайомили з особливостями надання медпослуг пацієнтам. По завершенню облаштування системи опалення амбулаторія відчинить свої двері для мешканців Синівської громади.

Про подробиці події читайте в «Нашому краї» 26 березня.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ДМИТРО ВИСОЦЬКИЙ: «КОЛИ Б’ЮТЬ ІЗ ГРАДІВ, ЛИШЕ ОДНЕ БАЖАННЯ – ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМ, ВРЯТУВАТИ ДРУЗІВ…»

Наталія ШУТЬКО Війна на Сході нашої держави стала викликом для всього українського народу. Побороти військову …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page