На головну / НОВИНИ / ЩЕ 5 ВИПАДКІВ КОРОНАВІРУСУ ПІДТВЕРДЖЕНО НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ
ЩЕ 5 ВИПАДКІВ КОРОНАВІРУСУ ПІДТВЕРДЖЕНО НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

ЩЕ 5 ВИПАДКІВ КОРОНАВІРУСУ ПІДТВЕРДЖЕНО НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

Нова тривожна статистика на ранок 12 жовтня: в Липоводолинському районі підтверджено 5 нових випадків коронавірусної хвороби. Два з них у селах району, а три – в Липовій Долині.

Про це редакції повідомила головний лікар Липоводолинського Центру  первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник.  Вона розповіла, що в усіх п’ятьох людей, у яких лабораторно підтверджений коронавірус, симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції середнього ступеня тяжкості. Вони лікуються вдома під контролем сімейних лікарів. Визначено 11 контактних осіб, які також перебувають під контролем медиків.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 9 жовтня, стало відомо про один факт лабораторно підтвердженого захворювання на коронавірус у жительки одного із сіл району. Ще раніше одна жінка перехворіла на цю хворобу і вилікувалася. В цілому в районі за статистикою з початку епідемії 7 осіб з підтвердженим коронавірусом, з них одна особа одужала.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Липоводолинська і Синівська громади придбають ще по одному шкільному автобусу

Липоводолинська і Синівська громади придбають ще по одному шкільному автобусу

Закупівля транспортних засобів здійснюватиметься на умовах співфінансування з обласного бюджету (50/50), розмір внеску кожної громади …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page