На головну / НОВИНИ / ЩЕ 5 ВИПАДКІВ КОРОНАВІРУСУ ПІДТВЕРДЖЕНО НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

ЩЕ 5 ВИПАДКІВ КОРОНАВІРУСУ ПІДТВЕРДЖЕНО НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

Нова тривожна статистика на ранок 12 жовтня: в Липоводолинському районі підтверджено 5 нових випадків коронавірусної хвороби. Два з них у селах району, а три – в Липовій Долині.

Про це редакції повідомила головний лікар Липоводолинського Центру  первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник.  Вона розповіла, що в усіх п’ятьох людей, у яких лабораторно підтверджений коронавірус, симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції середнього ступеня тяжкості. Вони лікуються вдома під контролем сімейних лікарів. Визначено 11 контактних осіб, які також перебувають під контролем медиків.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 9 жовтня, стало відомо про один факт лабораторно підтвердженого захворювання на коронавірус у жительки одного із сіл району. Ще раніше одна жінка перехворіла на цю хворобу і вилікувалася. В цілому в районі за статистикою з початку епідемії 7 осіб з підтвердженим коронавірусом, з них одна особа одужала.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь